Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Wiązowna - Oferty sprzedaży domów

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

350 000 zł103 m² 3 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 103 m2, położony w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Glinianka, gm. Wiązowna, pow. Otwocki. Dom stoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 690 000 zł340 m² 4 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny położony w Malcanowie gminie Wiązowna wybudowany w 20012 z najwyższej jakości materiałów, powierzchnia użytkowa 285 m2 , 7 pokoi. Energooszczędny budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 250 000 zł280 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny (częściowo podpiwniczony) o powierzchni ok. 280 m2 na ogrodzonej, ładnie zagospodarowanej działce o pow. 1450 m2 w dobrej lokalizacji we Wiązownej ( 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

890 000 zł275 m² 3 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący dwukondygnacyjny, bez piwnic z garażem w obrysie budynku o powierzchni 275 m2 na ładnie zagospodarowanej, ogrodzonej działce o pow. 1300 w Duchnowie (ok. 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

350 000 zł300 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:896 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 300 m2 na działce 896 m2 w Wiązownej, blisko trasy relacji Warszawa-Lublin. Dom w stanie surowym zamkniętym. Trzy kondygnacje naziemne po 100 m2. Media przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

401 000 zł160 m² 2 506 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 605 m²

ok. Wiązowny, wiązowna Gminna, działka o pow. 1.605 mkw., zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. 160 mkw., wolno stojący, parterowy, wybudowany po 2000 r., działka w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 300 000 zł187 m² 6 937,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom wolnostojący o pow. 187,4 m2, na działce o pow. 1350 m2, w Gminie Wiązowna. Nowy dom, zbudowany z najlepszych materiałów, wykończony w wysokim standardzie. Czysty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

507 000 zł150 m² 3 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Powyższa oferta to dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wiązowna - Stefanówka, na ogrodzonym osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej. Budynki w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lubelska

Wiązowna,mazowieckie

1 865 000 zł850 m² 2 194,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący położony w centralnej części Wiązowny w okolicy ul. Lubelskiej. Budynek zprzeznaczeniem pod dom mieszkalny oraz pracownię architektoniczną. Natomiast układ budynku pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Boryszewska

Wiązowna,mazowieckie

999 000 zł203 m² 4 921,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom wolnostojący położony w Wiązownie w okolicy ul. Boryszewskiej w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Dom wykończony, oddany doużytkowania w 2003r. Opis: na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

730 000 zł200 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Świetna oferta cenowa! Dom wart tej ceny, kształtna działka 30x40m, zagospodarowany ogród, dom wybudowany z bardzo dobrej jakosci materiałów (cegła max, dachówka ceramiczna). Bardzo ładny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

490 000 zł190 m² 2 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta od Osoby prywatnej Cena za m2 2889.47 zł/m Rynek Pierwotny Powierzchnia 190 m2 Powierzchnia działki 750 m2 Rodzaj zabudowy Bliźniak Liczba pięter Parterowy z użytkowym poddaszem Finanse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubelska

Wiązowna,mazowieckie

845 000 zł300 m² 2 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Z powodu wyjazdu sprzedam dom W bardzo dobrej cenie. Wolno-stojący dom z garażem w bryle budynku na dwa samochody. Na parterze znajduje się: wiatrołap z wbudowaną szafą, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

437 000 zł190 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Bliżej niż myślisz, taniej niż przypuszczasz. Bezpośrednio - nowy przestronny dom > atrakcyjna cena < budynek 190 mkw. - tylko 437 tys. zł Tylko 12 km od granicy Warszawy. Bez prowizji oraz 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

699 000 zł175 m² 3 994,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Uwaga! Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednikowi! Nowy piękny dom w otwockim gotowy do wprowadzenia się - do sprzedania! Wiązowna. Jeśli chcesz zamieszkać w nowym, wyposażonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

620 000 zł177 m² 3 502,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Uwaga, kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednikowi! Nowy piękny dom w otwockim do sprzedania! Jeśli chcesz zamieszkać w nowym domu, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubelska

Wiązowna,mazowieckie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

750 000 zł212 m² 3 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:756 m²

Wiązowna (ok. 25 km od centrum Warszawy) - osiedle willowe. Dom z 2000 r. wolnostojący, parterowy z mieszkalnym poddaszem , murowany, podpiwniczony, obłożony klinkierem, dach spadzisty kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wjątkowo funkcjonalnie i rzetelnie zbudowany przez mistrza sztuki murarskiej dom dla własnej rodziny. Sprzedawany w związku z nieprzewidzianą zmianą sytuacji rodzinnej. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Opis nieruchomości Dom jednorodzinny w Wiązownie - wolnostojący, piętrowy, nowoczesna bryła budynku, płaski dach (pełna wysokość wszystkich sypialni - brak skosów). Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

600 000 zł190 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! słoneczne lipowo jest zamkniętym kameralnym osiedlem składającym się tylko z 4 domów w zabudowie bliźniaczej położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

867 000 zł160 m² 5 418,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom o wysokim standardzie wykończenia. Parter - salon, kuchnia wyposażona w sprzęty agd bosh, toaleta. Piętro - 4 pokoje oraz 1 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

780 000 zł189 m² 4 129,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowy, wolnostojący budynek na terenie parku krajobrazowego rzeki Świder. Stan budynku: wszystkie ściany są tynkowane i zagruntowane, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 240 000 zł200 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:831 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.200m2 umiejscowiony na działce o pow. 831m2 w miejscowości Zakręt w gm. Wiązowna w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w technologii tradycyjnej, ocieplony systemem Baumit Oupen o doskonałej izolacji termicznej i paraprzepuszczalności. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

697 000 zł205 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! osiedle nad świdrem - 5 domów w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej krajobrazowo lokalizacji, otulonej Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

673 000 zł187 m² 3 598,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:775 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Połowa bliźniaka położona na osiedlu strzeżonym. Parter: wiatrołap 3, 5mkw hol 5,5mkw kuchnia 10, 5mkw salon z kominkiem 41mkw toaleta 2,3mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

2 300 000 zł670 m² 3 432,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom o charakterze rezydencji położony w zalesionej okolicy, z dobrym dojazdem, przy drodze asfaltowej, na ładnie zagospodarowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

474 000 zł155 m² 3 058 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Elegancji dom o ciekawej architekturze. Parter: salon 28 m2, kuchnia 12 m2, wc 1,5 m2, wiatrołap, komunikacja, pom. techniczne 5 m2, garaż 36 m2. Poddasze: 3 sypialni po 10 m2, małżeńska 13 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

550 000 zł75 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 805 m²

Dom typu kanadyjskiego /prefabrykowane elementy drewniane/w leśnym otoczeniu nieopodal rzeki Świder /800m/.25 km od centrum Warszawy ,przy szosie lubelskiej /10 km od Zakrętu /. Duża działka ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

499 999 zł85 m² 5 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 805 m²

Bardzo ładny, drewniany dom typu "kanadyjczyk" w pięknym miejscu w gminie Wiązowna. Ok. 700 metrów do rzeki Świder, wokół lasy, ok 1 km od Szosy Lubelskiej. Idealny dojazd do Warszawy Szosą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

361 000 zł103 m² 3 320,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

| 24g18897 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Miniaturka " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

357 000 zł65 m² 5 250,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

| 128b19486 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Bambi " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

799 999 zł185 m² 4 324 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom położony na przepięknym, spokojnym, kameralnym osiedlu ok 1 km od centrum Wiązowny. Działka 2000m, z czego część zalesiona (zieleń parkowa). Skrajny segment, w bardzo dobrym stanie. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

945 000 zł220 m² 4 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dwukondygnacyjny, jednorodzinny dom bez podpiwnicznia położony na pólnocnowschodniej ścianie Józefowa wśród otwockich lasów w miejscowości Emów. Zlokalizowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

829 000 zł296 m² 2 800,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom 295 mkw i działka 1434 mkw z zadbanym ogrodem z drzewkami owocowymi i iglakami, nasadzeniami kwiatów i krzewów, pięknie rozplanowany. Przy ogrodzeniu tylnym ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

750 000 zł212 m² 3 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:756 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

780 000 zł196 m² 3 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Mam Państwu do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany tuż za granicami Warszawy. Nieruchomość położona w odległości ok. 1km od planowanej południowej obwodnicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

820 000 zł170 m² 4 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, o powierzchni 170 m2+ garaż wolnostojący 99 m2 na działce 2088 m2, położony poza granicami Otwocka w pobliżu Wiązowny nad rzeką Świder. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

494 000 zł144 m² 3 203,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Atena " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2 miesiące,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

239 000 zł80 m² 2 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Murowany dom usytuowany przy asfaltowej drodze, blisko komunikacji miejskiej i infrastruktury. Cicha, spokojna okolica, zabudowania jednorodzinne w sąsiedztwie. Na działce o pow. 1271m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij