Dom Wiązowna

Wiązowna, mazowieckie

  • 1 145 000 zł
  • 130 m²
  • 8 807,69 zł/m²

Zdjęcie

Właściciel

Skontaktuj się

Dom Wiązowna

Wiązowna, mazowieckie

zaktualizowane:
16 maja 2026

1 145 000 zł

130 m²

8 807,69 zł/m²

Dom Wiązowna

Zaktualizowane: 16 maja 2026

1 145 000 zł 130 m² 8 807,69 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
600 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

600 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 145 000 zł (8 807,69 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Wiązowna)
  • Charakterystyka domu 130 m², 5 pokoi; stan: do wykończenia
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
  •   pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 600 m²
  • Media: prąd, siła, kanalizacja; ogrzewanie: własne
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 16.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Na sprzedaż nowoczesny dom 130m w zabudowie bliźniaczej w Wiązownie, położony na dużej działce 600 m², w spokojnej okolicy.

Dom ma 130 m² powierzchni i bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń:
przestronny salon z jadalnią i kuchnią,
4 sypialnie,
3 łazienki,
garaż w bryle budynku.

Jedna z sypialni posiada prywatną łazienkę i garderobę. (...)

Agent

Właściciel

881 200...

881 200 375

881 200 375

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Właściciel

881 200...

881 200 375

881 200 375

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Właściciel